collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

TReal'den merhabalar Gönderen: jinemre
[Ekim 16, 2017, 11:27:01 ÖS]

[ Forum Oyunu: Son Harften Kelime Türet ] Gönderen: Gufi
[Ekim 16, 2017, 06:24:24 ÖS]

Tekken Kadın Karakterler. Gönderen: Gufi
[Ekim 16, 2017, 06:20:32 ÖS]

Funko Pop MKX Figürleri Gönderen: Mr.X
[Ekim 16, 2017, 02:18:22 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Ekim 16, 2017, 02:16:48 ÖS]

[ The King Of Fighters: Destiny ] Gönderen: Mr.X
[Ekim 16, 2017, 02:15:45 ÖS]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: melih182
[Ekim 15, 2017, 10:36:53 ÖÖ]

[ Forum Oyunu: Sıradaki Gelsin ] Gönderen: konohali
[Ekim 15, 2017, 09:09:29 ÖÖ]

2017-2018 TEKKENTR turnavaları ligi (Tekken 7) Gönderen: JannJinRyu
[Ekim 12, 2017, 09:44:53 ÖÖ]

Merhaba Gönderen: JannJinRyu
[Ekim 12, 2017, 08:46:13 ÖÖ]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Aora
[Ekim 10, 2017, 05:40:35 ÖS]

Mr. Naps(Bryan) vs Jeondding(Lucky Chloe) Gönderen: cinemaker
[Ekim 10, 2017, 01:27:01 ÖS]

Tekken 7 Online Türk Oyuncular Lider Tablosu Gönderen: jinemre
[Ekim 10, 2017, 12:16:08 ÖÖ]

Turnuva Dışı Etkinlik Gönderen: konohali
[Ekim 09, 2017, 03:15:40 ÖS]

Kof ultimate mugen shoryuuken show! Gönderen: konohali
[Ekim 09, 2017, 02:29:18 ÖS]

23 Eylül Cumartesi Kadıköy Turnuvası Gönderen: cinemaker
[Ekim 08, 2017, 08:15:38 ÖS]

Forum hakkında öneri ve istekleriniz...#2 Gönderen: bigmania
[Ekim 08, 2017, 04:42:27 ÖS]

[ Forum Oyunu: Seçim Senin ] Gönderen: Mr.X
[Ekim 08, 2017, 02:17:21 ÖS]

Genel Sohbet (Makara İçerir) Gönderen: konohali
[Ekim 08, 2017, 10:25:15 ÖÖ]

[ TEKKEN Kıyafetleri ] Gönderen: Emre-34
[Ekim 07, 2017, 03:47:04 ÖS]

Gönderen Konu: Eddy/Kuma/Panda Oynanış Videosu  (Okunma sayısı 786 defa)

Çevrimdışı Aora

Eddy/Kuma/Panda Oynanış Videosu
« : Mart 31, 2017, 08:34:30 ÖÖ »

Yeni dört bölümün ve bu üç karakterin oynanışını gösteren bir video. Videoda bu bölümde oynanış gösterilmiyor ama bölümleri seçerken burayı da görebiliyoruz:

Bölümler:
0:24 - İsmi? Eddy'nin açıklanma videosunda görülen arena
3:52 - Geometric Plane. Nasıl açıklasam bilmiyorum bunu
8:11 - Infinite Azure, duvarsız su üzerinde bir bölüm
12:31 - Kinder Gym. Panda ve Kuma'nın açıklanma videosundaki bölüm
Bu bölümler çok güzel gözüküyor bence grafiksel olarak, yansımaları falan Unreal Tournament 4'u hatırlattı bana. Ama 2. ve 4. saçma geldi. Senaryoda nerede yer alıyorlar acaba? Müziklerine çok dikkat edemedim oynayanların konuşmasından, ama yine elektronik ağırlıklı gibi geldi 3. bölüm hariç

Karakterlerin de dövüş animasyonları çok daha iyi/akıcı geldi, özellikle Eddy'nin. Tekken 6 versiyonuyla arasında çok büyük bir fark var bence. Gerçi arada TTT2 de vardı belki onla kıyaslayınca fark o kadar büyük değildir. Kuma'nın rage artı çok az vuruyor gibi geldi
« Son Düzenleme: Mart 31, 2017, 03:57:41 ÖS Gönderen: Aora »

Çevrimdışı SZR Kazuya

Ynt: Eddy/Kuma/Panda Oynanış Videosu
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2017, 01:59:50 ÖS »
Eddy nin tanıtım video sunda olan bi arena daha vardı çatı katındaydı yada öyle hatırlıyorum o arenada yok video da.Yeni arena 5 oldu  :thumbsup:

Çevrimdışı Gufi

• Master
  • *
  • Total likes: 10
  • Üye Puanı: 18
  • But I'm a mountain, I am a killer...
      • Profili Görüntüle
    • PSN: KahunaGufi
    • XMB: KahunaGufi91
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: 1. Lili 2. Alisa 3. Lucky Chloe
« Yanıtla #2 : Mart 31, 2017, 09:46:23 ÖS »
Infinite Azure   :thumbsup: Geometric Plane de fena gözükmüyor..
Tekrar ediyorum; Kuma ve Panda çok da gerekli değildi bence..  ???

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 60
  • Üye Puanı: 56
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Jin Shaheen
« Yanıtla #3 : Nisan 02, 2017, 06:00:23 ÖÖ »
Bütün sahalar çok güzel olmuş! Özellikle en başından beri eleştirdiğim sahaların gereksiz karanlık olmasını çözmüşler, aydınlık hoş görünüyor

Çevrimdışı SİM[2003]

• Warrior
  • *
  • Total likes: 15
  • Üye Puanı: 53
  • "Please Don't Tell My Father..."
      • Profili Görüntüle
    • Favori Karakter: Emilie De Rocheford- Steve Fox
« Yanıtla #4 : Nisan 02, 2017, 06:28:47 ÖÖ »
Yenı sahalar harika Infinite Azure u baya sevdim. Diğerleri de fena değil, sonunda düzgün "aydinlik" sahalar gelmeye başladı :)

Çevrimdışı MagneticFrost

• Brawler
  • *
  • Total likes: 4
  • Üye Puanı: 27
  • A man chooses, a slave obeys.
      • Profili Görüntüle
    • PSN: MagneticFrost_TR
    • Favori Karakter: Anna, Lili, Jun, Dragunov, Lars, Bryan
« Yanıtla #5 : Nisan 02, 2017, 09:40:29 ÖÖ »
Sonunda adam akıllı yeni bir şeyler çıkıyor. Şahsen duvar combom eksik olmasın, rakibi sıkıştırayım diye duvarsız mekanları sevmem, ama Infinite Azure güzel olmuş cidden. SF'deki Kanzuki Beach'den esinlenmişler gibi.
We Are TEKKEN!

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #6 : Nisan 02, 2017, 04:56:17 ÖS »
Aora 2 ve 4 bölümler senaryoda nerede yer alıyorlar acaba demişsin
Şimdi herhangi bi arena nın yada karakterin bi dövüş  oyununda yer alması illa ana senaryoyla bağlantılı olacak allamına gelmiyor, tamamen bağımsız ana senaryoylan alakasız kendi konusu olabilir bi karakterin dövüş oyununda, tamamen alakasız arenalar olabilir  :thumbsup: Demeye çalıştığım her karakteri yada arena yı ana senaryoyla ilişkilendirmeye çalışmayın, gerek te yok zaten

Dikkat ediyorum bu düşünce yapısı MK ve SF nin sinematik konu allatımlarından sonra başladı, o olayada ayrı bi uyuz oluyorum oynamak istemediğim karakterlerle oynamak zorunda bırakılıyo olmak  :wut:

Burdan şunuda anlabilirsiniz ki bi sonraki Tekken 8 Mishima konusu işlemeyecek olması Mishimaların oyunda olmaması demek değil
Ayrıca bi sonraki Tekken 8 daha önceki zamanıda işleyebilir Tekken 7 den bi kaç sene öncesini veya daha fazlasını, hep ileriye gidecek diye bişey yok.

Bakarsınız bi kaç sene ileriye gitmek yerine 10 15 sene ileriyede gidebilir o zaman eski karakterleri oyunda görmek hayal olur işte, ama buda gene demek değil ki oyundan tamamen kaldırıldılar dediğim gibi oyun bi geri zamanı işler hoop geri gelirler yani diledikleri gibi şekillendirler oyunu  :thumbsup:

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #7 : Nisan 02, 2017, 05:57:04 ÖS »
Şimdi herhangi bi arena nın yada karakterin bi dövüş  oyununda yer alması illa ana senaryoyla bağlantılı olacak allamına gelmiyor, tamamen bağımsız ana senaryoylan alakasız kendi konusu olabilir bi karakterin dövüş oyununda, tamamen alakasız arenalar olabilir  :thumbsup: Demeye çalıştığım her karakteri yada arena yı ana senaryoyla ilişkilendirmeye çalışmayın, gerek te yok zaten
Haklısın bu konuda, ama ben "O kadar bölüm yaptık, senaryo modunda da kullanalım" diye düşünürler diye düşünmüştüm. Bir de o videoda bölüm seçerken toplam 21 tane bölüm olduğunu gösteriyor. Bu da bana senaryo ağırlıklı bir oyun için az gelmişti, hepsini kullanırlar diye düşünmüştüm ama jinemre'nin yeni açtığı konuya göre 30 tane bölüm varmış toplam. Bu yeter de artar gibi duruyor, senaryoda kullanılmayan bölümler olacağına katılıyorum ben de şimdi.

MK konusunda da haklısın, MK9'un hikaye modunu çok sevmiştim ben. Tekken 7'in de onun gibi olmasını istiyorum herhalde, bilmiyorum.

Ama genel olarak senaryo ağırlıklı bir oyunda senaryo dışı çok fazla içeriğin olacağını düşünmüyorum. Bu karakterleri, bölümleri, sesleri, vs yapmak para ve zaman istiyor çünkü. Senaryo ağırlıklı bir oyunda öncelik senaryoyla bağlı içeriğe verilir tabiki, sonra geriye bütçeleri kalırsa ne bileyim bir veya iki karakter eklerler, ya da oyun çıktıktan sonra iyi satarsa DLC ile falan daha fazla ekstra içerik eklerler diye düşünüyorum.

Tekken 7'den çok senaryo ağırlıklı diye bahsettim ama senaryoya ne kadar öncelik verdiler onu bilmiyorum gerçekte, belki yukarıda yazdıklarımın hepsi yanlış çıkar

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #8 : Nisan 02, 2017, 06:36:18 ÖS »
Tekken 7 nin hikaye anlatımının Mk daki gibi olacağını tahmin ediyorum, her ne kadar ben fazla beğenmesemde çok beğenildiği kesin.

Benim olmasını istediğim şekli her karakterin ayrı ayrı sinematik anlatımları, kendi bakış açısıyla, o karakterin gördükleriyle aynı hikayeyi farklı işleyişi yada seçilen karaktere göre farklı bi konuyu ele alması ama bence yapılması çok zor Mk daki gibi yapılması çok daha basit

Çevrimdışı Gufi

• Master
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Nisan 02, 2017, 11:32:17 ÖS »
Benim olmasını istediğim şekli her karakterin ayrı ayrı sinematik anlatımları, kendi bakış açısıyla, o karakterin gördükleriyle aynı hikayeyi farklı işleyişi yada seçilen karaktere göre farklı bi konuyu ele alması ama bence yapılması çok zor Mk daki gibi yapılması çok daha basit
Ben de öyle olmasını çok isterdim ancak olmayacaktır..

MK ve SF'deki story modelar aslında farklı karakterlerle oynamak zorunluluk olarak olumsuz etkilese de bence oldukça akıcıydı.. Şu açıdan da iyi görüyorum; farklı karakter açılarından hikayeye bakabiliyoruz.. Benim hoşuma gitmişti.. Tekken'de birebir aynı durumu istemem ama diğer karakterlerin bakış açısından deneyimlemeyi de çok isterim..

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #10 : Nisan 10, 2017, 09:29:02 ÖÖ »
Yeni konu açmama gerek yok sanırım bunun için? İlk mesajda bahsettiğim Brimstone & Fire bölümünden oynanış videosu:

Çevrimdışı Gufi

• Master
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Nisan 10, 2017, 07:43:21 ÖS »
Çok da beğendiğimi söyleyemem.. Oyun zaten benzer arenalar dolu diyebiliriz.. Tek iyi tarafı diğerlerine oranlar daha az kırmızı ışık var..  :icon_neutral:

Yukarı Git