TEKKEN 7'nin 2. Sezon Detayları

Merhaba.

TEKKEN 7'nin 2. Sezon gelişmeleri TWT Büyük Finalleri sırasında açıklandı. Yeni fragmanları görülen Craig Marduk ve Armor King ikilisinin yanı sıra Julia Chang'in 2. Sezon için geleceğine işaret edildi. Craig Marduk ve Armor King, 3 Aralık'tan itibaren edinilebilecek (Steam Çıkış Tarihi: 4 Aralık).

      

Ayrıca "The Walking Dead"den Negan, TEKKEN 7'nin konuk karakteri olarak ilk kez yayınlanan oyun fragmanıyla kendini göstermiş oluyor. Dikenli telle çevrili beysbol sopası silahı Lucille'i koruyarak vahşi hareket listesini diğer TEKKEN karakterlerinin üzerinde kullanan ve kesin çıkış tarihi henüz belli olmayan Negan'ın (TEKKEN 7 2. Sezon kapsamındaki son DLC karakteri) TV şovundaki yeni aşaması da arka planda gösteriliyor.

Bunların yanı sıra, TEKKEN 7'nin Sürüm 2.10 güncellemesiyle ilgili detaylara bakmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

» Resmî Site (Japonca): https://www.tk7.tekken-official.jp/update/
» ATP (İngilizce): http://www.avoidingthepuddle.com/news/2018/12/3/tekken-7-version-210-update-includes-dlc-characters-new-cust.html

Son olarak, Tekken Bot Prime'a getirilen yeni bir güncellemeyle oyuna eklenen DLC karakterleri Armor King ile Craig Marduk'u gören TEKKEN 7'nin 2.10 sürümüne destek olan bir araçla oyunun PC sürümünde gerçek zamanlı olarak kontrol edilmesini sağlayan ve isteyen herkesin indirebileceği WAZAAAAA0'nın GitHub sürümleri sayfasında yer alan gelişmeden faydalanmak isteyenler için https://github.com/WAZAAAAA0/TekkenBot/releases adresi naçizane önerilir.